Siparişlerim kutulu mu gönderilecek?

Evet, 5 ve üzeri çorap olan tüm siparişleriniz Colorful Socks özel kutusunda gönderilir.

Kargo kampanyası tüm ürünlerden geçerli mi?

Evet. 60TL ve üzerindeki tüm siparişleriniz ücretsiz kargo kapsamındadır.

Neden kapıda ödeme ücreti alıyorsunuz?

Kapıda ödeme sistemi kargo firmasının bir hizmeti olup bu ödemeleriniz tarafımızdan kargo şirketine yapılmaktadır. Kapıda ödeme ücretini bu sistemi kullanabilmek için ödemeniz gerekmektedir.

60TL üzeri alışveriş yapınca kapıda ödeme yapılabiliyor mu?

Evet 60TL üzeri alışverişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz fakat kapıda ödeme bizim verdiğimiz bir hizmet olmadığından şirketimiz bu ücreti karşılamaz. Sadece online ödeme adımında ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Hangi kargo şirketi ile gönderim sağlıyorsunuz?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir.

Siparişlerim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Sipariş takip numaram nerede?

Siparişleriniz Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra sipariş adımında belirttiğiniz telefon numarasına SMS olarak takip kodunuz gelecektir. Telefon numarasını doğru yazmanız hem takip kodunu alabilmeniz hem de herhangi bir sorun olması durumunda size ulaşabilmemiz açısından önemlidir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Siparişleriniz aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo şirketinin yoğunluğuna ve bulunduğunuz il, ilçeye göre kargo teslim süresi değişmektedir. Kargolarınız genel olarak bizim kargonuzu kargo firmasına teslim ettiğimiz andan itibaren 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.